| alecsa921 a întrebat:

Hey! imi puteti da va rog cateva porecle pentru numele de Andrei? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ralp a răspuns:

Andi, Andrew.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Andi,Andre

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Andi,Andrew,Andre,Andutzzu,Andu,Andri,Adri,Andreiu,Deiu,Rei,Dey,Adu.
Sper. ca te-am ajutat astea mi-au venit in mintewinking Succes! puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| introduaicinumele a răspuns:

Andrew, daca vrei sa iti pui ca username intr-un joc pune Andrew99 sau ultimele 2 cifre de la anul de nastere, si porecla asa pe strada intre prieteni... lasa-i pe ei sa-ti gaseasca una!winking

| AxelBv a răspuns:

Grivei.

| Kira22 a răspuns:

Daca vrei o porecla pentru cineva poti sa-i spui andrei mancare de catei laughing
daca e pentru tine poate sa fie andy, andrew...

| Xtadelo a răspuns:

Ardei

| Maria112 a răspuns:

Andrei coada de purcei, Andrei nebunei. Daca e pentru tine Andi sau Andu. funda?

| ModarcaDaria a răspuns:

Ardei,andi, andreiutZu :* :X laughing))) rolling on the floor