| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune si mie cineva o creatina buna pana in 60 lei? Mentionez ca doresc pastile nu prafuri.

7 răspunsuri:
| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Daca nu stiti sa raspundeti nu va mai obositi sa scrieti

| wqreqwfsaddwqa a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Oricum va multumesc pentru ca imi spuneti asta pentru mine dar daca bei apa 2-3 litri la zi nu patesti nimic

| Sadop a răspuns:

Nu-ti sugerez! Iti strici singur/a viata!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sadop):

Esti grav pe langa si tu, pentru cultura ta generala creatina se gaseste si in carne.

| Sadop a răspuns (pentru Cosmin86):

S-o fi gasind. Si ii vezi sanatosi tun pe aia care consuma carne non-stop? whistling

| Wrufloukel a răspuns:

Iti distrugi viața și sănătatea! Dar na, pe spinarea ta au făcut bani medicii! laughing După 3 pastiel de creatină, pancreasul tău o să fie praf! Ficatul se va umfla, iar pe spate si pe burtă o să-ți apară pete! Dar na, este alegerea ta să faci ce vrei!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wrufloukel):

Esti complet pe langa, incearca sa nu mai aberezi ca un idiot