| BlueBird a întrebat:

Imi spuneti si mie cine este Karin din episoadele cu naruto shippuden?

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

Karin e o proasta care statea(zic la trecut pentru ca in recenta manga ea nu mai e cu Sasuke in echipa) :D
Nu prea e puternica, noroc cu chestia ei de isi da seama de chakra persoanelor si cand se apropie dusmanii.

Daca vrei sa stii mai multe, doar uita-te in continuare la episoadele din Naruto Shippuden. Uite aici cu subtitrare in romana:
http://animekage.com/anime/naruto-shippuden/
Episoade noi apar in fiecare joi.

Uite si aici daca vrei sa citesti despre ea:
http://naruto.wikia.com/wiki/Karin

Si daca vrei sa citesti manga(benzile desenate japoneze care se citesc de la dreapta la stanga si dupa care se fac anime-urile si care evident sunt cu muuuult inaintea anime-ului) uite aici in romana:
http://www.shinobi-fansub.com/ (Pe site-ul asta au manga nu doar din Naruto, ci si altele.Alege-ti tu de acolo Naruto.Capitol nou din manga Naruto apare tot joi)
Deci dupa manga, Karin e acum in Konoha interogata. Episoadele o sa apara in cateva luni cred, oricum pana atunci, tu uita-te la episoadele din Naruto Shippuden :D.

Cu placere :)
Daca mai ai intrebari despre Naruto&Naruto Shippuden sau alt anime, doar da-mi un mesaj.

2 răspunsuri:
| Mira8773 a răspuns:

Karin face parte din echipa lui Sasuke. Ea este indragostita de el.
Karin nu se intelege bine cu toti membri echipei. Este foarte slaba avand doar 2 puteri : poate detecta ceacra, si pote vindeca oameni lasandui sa o muste de o parte a corpului.
In timpul luptei dintre Sasuke si Danzo, Sasuke o sacrifica pe Karin fara nuci o remuscare. ( mai bine ca am scapat de ea happy )
Dar ea este salvata la timp de Sacura si ceilanti din Konoha.