| DildăuPaispe a întrebat:

Imi spuneti si mie ritualuri de invocare a spiritelor? Inafara de Bloody Mary.

Nu vreau sa incerc, dar vreau sa ma amuz ca la Bloody Mary am ras mult.

8 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Chestile astea nu sunt de ras, poti deranja spiritele, vorbesc serios straight face. Mia bine uitate la filme cu spirite decat sa le invociwinking.

| DildăuPaispe explică:

Am zis ca nu vreau sa le invoc, ci sa stiu ce ritualuri mai sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) te uiti cumva la SuperNatural?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...era o chistie.nu e de ras...carte magie neagra ( invocarea entitatilor ) deci.trb sa fie minim 5 pers.in dreptul picioarelor sa fi avut fiecare o lumanare (preferat mare alba )si una in + in mijlocul tuturol.trb sa va tineti de mana in timpul ritoalului.cea mai importanta regula! nu -mai unul dintre noi va zice scripura ( cum scrie in carte ) versurile de invocare etc. happy cel mai curajos de obicei si dupa aceea toti. zici vino la noi.(James Mersety )un ex o veche fantoma din ani 1856 nu infricosoarea dar cea mai usoara de invocat happy un fermier batran mai mult nu stiu laughing) pe urma asteptati 5 minhappy daca nu apara in casa si bye bye

| denisnic88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca stii atatea despre invocarea spiritelor... spune-mi si mie despre ce carte este vorba ca sa ma uit ca as vrea sa incerc asa ceva...mersi

| ByancaSonya1992 a răspuns (pentru denisnic88):

Poti incerca cu Lucifer.

| oliviaa29 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))) si eu am ras cand am vazut ca, stii, chiar exista prosti care cred in Bloody Mary!

| ByancaSonya1992 a răspuns:

BUNA! Da stiu,! Cica, era un demon, Lucifer, care e cel mai rau demon.
Uite ce trebuie sa faci:

Pune doua lumanari pe masa oglinzii (adica, daca ai un loc in care iti pui periutele in suport, daca esti fata si lacurile de unghii, daca esti baiat, lama de barbierit, etc.). Apoi, Zi de 10 ori:,,Lucifer,Lucifer,trezeste-te la viata!", apoi, zi de trei ori,, Cine e acolo?". Si, daca apare, o sa ai demoni in casa, dar, precum am vazut ca nu vrei sa-ncerci, pune-i pe prietenii tai! Funda?

Întrebări recente