| CartofiPrajitzi a întrebat:

Imi spuneti va rog frumos cum pot face rost de mai multe credite pe IMVU?(in afara de METARl, hranirea cainelui si toate ofertele de la Earn Credits)? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DydyutSa a răspuns:

Pai trebuie sa rogi un prieten sa intre pe contul lui de imvu si sa iti dea chat de 15 ori si pe fiecare chat sa stea cu tine de vorba vreo circa 5 minute
dupa ce ai incheiat tot inchizi chaturile si apoi astepti cu imvu tau deschis in fata calculatorului circa 1 ora, apoi iti va da vreo 1, 500 de dolari pe care ii poti cheltui cum vrei uh. Funda?
App. distractie placuta