| anonim_4396 a întrebat:

Imi trebuie o poezie de 2 strofe care sa fie despre formele unei fete(sani,fund),nu radeti de ce am nevoie,ajutati-ma va rog,cine gaseste sau face una primeste funda, daca ma ajutati as fi recunoscator.

6 răspunsuri:
| SabIsAwesome a răspuns:

Suliţele soarelui ne bântuie
între pământ şi cer
sleiţi de iubire
seva pământului
trece prin noi
iar tu
cu sânii înfipţi adânc
în lut
înfiori tăcerea.

Venind cu gura,
pahar de minune
în iarba viselor
ai trezit
îngerii cerului
să rămânem
iubire pură.

| caramela a răspuns (pentru SabIsAwesome):

De ce incurajezi rezolvarea temelor scolare pe site?

| SabIsAwesome a răspuns (pentru caramela):

Nu incurajez, dar el a intrebat asta, eu i-am raspuns. :p

| caramela a răspuns (pentru SabIsAwesome):

Uite ce este interzis pe TPU + ca intrebarea nu avea ce cauta la aceasta
categorie.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41

| sodobar a răspuns (pentru caramela):

Ma faci sa rad cum sa-mi ceara asa ceva la scoala? nu am stiut la ce categorie se potriveste mai bine. Daca nu puteai sa-mi raspunzi la intrebare de ce te-ai luat de sablsawesome care a incercat sa ma ajute si ii multumesc foarte bun ca sunt lipsit de inspiratie iar tu te-ai bagat in seama cu niste prostii spunand ca e la tema

| caramela a răspuns (pentru sodobar):

1) Nu era la categoria potrivita
2)Nu m-am luat de nimeni si nici nu am jignit, i-am atras atentia in privinta temelor scolare si i-am dat un link cu ce este interzis pe site
3)Nimeni nu are certitudinea ca ceea ai cerut nu era o tema scolara.
4) Nu ma bag in seama, imi fac doar datoria de user al acestei COMUNITATI!
O zi buna!