| PhhEuValy a întrebat:

Am aflat acum cateva zile ca exista un cod de schimbat parole la wi-fi fara sa stii parola. daca il stiti va rog eu frumos sa mi-l dati... din greseala mi-am schimbat parola la wi-fi. in momentul acela n-am stiutce fac asa ca am tastat la nimereala. straight face si nu mai pot intra pe wi-fi. dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Adixuuu a răspuns:

Din cate stiu nu exista asa ceva(nu ar fi corect) era o aplicatie pe android care promitea asta, dar evident e facatura

| PhhEuValy explică (pentru Adixuuu):

Un prieten de al meu stei codul dar nu vrea sa mi-l zica. mia si demonstrat de pe tableta lui la mine acasa a schimbat parola la wifi fara macar sa eu jic :O