| Ionutzy a întrebat:

Stiti... vreau sa pun la tel parola dar imi trebuie un cod.Activand acel cod de pe display am optiunea de a putea parola mesage, muzicaa, telu...care's acele parole?

4 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Parolele stas la telefoane sunt
1 2 3 4
0 0 0 0
sau
acestea sunt parolele la telefoane.cu aceste parole vin di fabrica
asta daca nu e unul la mana a doua si ala ia schimbat parola, si daca vrei sa o afli, trebuie sa il decodezi sa iti reseteze parola.
Succes
FUNDA.

| Ionutzy explică:

Noi bon deoarece mie imi trebuie mai intai un cod de display.Va dau un ex:*#757566723#*si dp aia mere.

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru Ionutzy):

Ce telefon ai!
vrei cod, dar nu zici ce tel ai

| Ionutzy explică:

Samsung s5230 star.We nu baga koduri la aiureala d p net k asa l-am mai stricat o dat.cod bun si iei funda!