| anonim_4396 a întrebat:

Imi ziceti si mie coduri gems pentru ourWorld de saptamana asta care nu sunt expirate?
Nu de coins. De gems.
Funda.
urgent!

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Uite id meu: ralu_luv_me (sunt online) si iti explic mai multe, nu vreau sa fac chat aici si sa ma fac de 'cacao'. Iti arat si cum faci gems, tot.

7 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Nu ai ourworld toolbar? Instealeaza-ti-l, poti sa faci 100 gems pe saptamana (daca bagi niste cuvinte pe toolbar)!

| anonim_4396 explică (pentru Skylerx):

Ce toolbar? ( in afara de acela cu 10 gems pe saptamana pentru ca il am dar nu imi apare Bonus GEMs deloc nici gri nici albastru apar toate numai bonus 10 gems nu, si l-am instalat doar pe internet explorer si am si windowsu bun.)

| Cocos_Bianca_1995 a răspuns (pentru Skylerx):

Ce cuv pe tolbar pentru 100 gems sau ce?

| Skylerx a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite id meu: ralu_luv_me (sunt online) si iti explic mai multe, nu vreau sa fac chat aici si sa ma fac de 'cacao'. Iti arat si cum faci gems, tot.

| Skylerx a răspuns:

Da, eu ma numesc AllAboutMe x3

| DeiciosCat a răspuns (pentru Skylerx):

Da da-mi accept la mess (lore. diana82) si explica-mi cum adica cuvant pe toolbar?

| MrsPink a răspuns:

Codurile saptamanale se gasesc aici:http://www.ourgemcodes.com/
Si daca vrei multi gems trageti toolbar castigi 100 gems pe luna
App ma numesc xDVecinaDeLa1xD