| Rebe97 a întrebat:

Imi ziceti si mie niste vloggeri romani buni?
- Merci!

18 răspunsuri:
| alwaysStyles a răspuns:

Cea mai buna din Romania dupa parerea mea e Tequila, dar probbabil ca o stihappy

| DJohnny a răspuns:

Mie imi place foarte mult muca celor de la Mioriticii Show, nu sunt vloggeri dar fac niste filmulete tari rau. Deocamdata au doar doua dar dupa parerea mea sunt bune.

http://www.youtube.com/channel/UCNNm9Hd0itR_h2hrhrumh2w

| レクス a răspuns:

Bună!
-StudioB2kBS(Levi ^^)
-Tequila1428(sunt sigură ca o ştii)
-DoZaDeHas(şi de el cred că ştii)
-zmentavideoblog
-Alexcontras
-DaniPeNet
-Biscuite Oreo
Baftă!

| SweetCandies a răspuns:

Eu as zice Tequila1428, AlexContras,TheLifeInRo,DaniPeNEt,DozaDeHas, BiscuiteOreo, Analfabet123456789, Dj14Mally,Stepanov Paul s.a.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna eu iti zic niste emisiuni pe net
1) Doza De Has- Michey Has
2)Dani Pe Net
3)Tudi Popa
Uite aici linkul!
Mychei Has: http://www.youtube.com/user/DoZaDeHas
Dani Pe Net: http://www.youtube.com/user/DaniPeNET
Tudi Popa : http://www.youtube.com/user/tudipopa
Bafta urmarestei pe toti :)

| vlad89c a răspuns:

Mikey H. care face foarte bine cunoscuta 'Doza de Has' si are 260.000 abonoati; Tequila1428 si ea cunoscuta, Unguru' Bulan, cel care a creat episoadele cu Luzarii de pe Electrolizei are acum si vlog...
Si cum sa nu existe?!laughing sunt atat de multi ca se incurca intre ei.

| kbxftw a răspuns (pentru DiamantulAuriu):

A da, uitasem de ei, dacă nu am mai urmărit... Levente, Vlad Coste şi Gaben.
Restul e Can Can.

| anonim_4396 a răspuns (pentru kbxftw):

Exact astia ii urmaresc si eulaughing)...restul sunt total aiurea

| kbxftw a răspuns:

N-am întâlnit până acum. Probabil că nici nu există.

| DiamantulAuriu a răspuns (pentru kbxftw):

Stii macar ce e un vlogger?

| Viva_Cocolino_1971 a răspuns:

1)doza de has
2)treqila
3)zmenta

4)maxipunct
5)tudi popa
6)codrin badea:satana
7).

| Marinescu_Deea_1996 a răspuns:

Tequila, Satana, Zmenta, Selly, Maxsipunct, Piramida, Robotzi, Tudi Popa, Unguru' Bulan, Ilie, Doza de Has (Mickey) Aaron Carpenter, Shawn Mendes, Nash Grier si CAMERON DALLAS(:*

| Denisa_Maria_Jilavu_1995 a răspuns:

Vlad Munteanu sau germanul lui Cristi Munteanu... sunt destul de amuzanti

| RadutRafael a răspuns:

Gabyx si Rafa
Maxsipunct
Paul Stepanov
BiscuiteOreo
Bianca Adam(Tequila)
Mickey Hash
Beatrice Mirica
Echipa Beea si Deea
Echipa Provocare
HaiNoroc89
Skivo
Zmenta
Oxy Show
Cristi Si Dani
Comedy Channel
Anima1439

Ai din ce alege happy Bafta Boss

| Trezzz62 a răspuns:

Mie imi place foarte mult de tipul asta chiar daca nu are Subscriberi https://youtu.be/fEwNjt0xXSc