| NickiAle32 a întrebat:

Hei, imi puteti recomanda vloggeri buni romani şi americani?

Răspuns Câştigător
| NOTevenClose a răspuns:

Romani care sa fie buni, nu sunte prea mult. Si nu sunt tocmai Vlog-eri. Insa sun gameri, care fac live stream-uri sau emisiuni. Youtuberi adica laughing
-Codrin Bradea (a inceput sa faca niste serii la gameplay-rui destul de bune)
-CreativeMonkeyz. Cei care au inventat RObotzi, insa in spatele lor este Codin, care face emisiunea "La cafea" cu Ramo (este mai mult decat inteligent, asculti ce zice 10 minute si inveti cat n-ai invatat in toti anii la liceu), "Piramida", care consta mai degraba in clipuri funny, si live stream-uri sau gameplay-uri.

Americani:
- IISuperWomanII (preferata mea)
- Pewdiepie (gamer)
- CinnamonToastKen (gamer)
- Jenna Marbles
- Onision
- SupereeeGO
- Grav3YardGirl
- Josh Leyva