| vadeniuc93 a întrebat:

In Adobe Photoshop CS6 când vreau sa scriu ceva nu mai pot scrie cu litere mici doar cu litere mari, chiar dacă nu este CapsLock pornit și nici Shift'ul nu este blocat.

3 răspunsuri:
| MariaAna1996JqYv a răspuns:

Pai stergi Photoshopul din Control Panel si il bagi din nou.Il poti lua de aici:https://a1-downloads.phpnuke.org/......ull-review

Este foarte bun. Fundita?

| vadeniuc93 explică (pentru MariaAna1996JqYv):

Eu îl folosesc pe acesta de mult timp și nu mia mai făcut figuri, nu am vrut as îl dezinstalez dar voi face asa, îl dezinstalez și după îl instalez din nou.winking

| Enrich_Lucian_1993 a răspuns:

De fapt, cand ai problema asta trebuie sa te duci asa:
Window > Character > Acolo pe undeva ai un buton "TT" (care inseamna All Caps), trebuie sa il dezactivezi si ai rezolvat problema. Nu e nevoie sa reinstalezi happy