| deniiiii234 a întrebat:

In august niste prieteni s-au gandit sa mergem cu cortul.Cum pot sa imi conving parintii sa ma lase sa merg, avand in vedere ca nu mergem foarte departe de locul unde sta bunica. Vom fi cativa baieti si cateva fete.Precizez ca baietii sunt de treaba nu is de aia cu tot felul de apucaturi si noi fetele nu dormim cu ei in cort.

Răspuns Câştigător
| lora3u a răspuns:

Depinde si ce varsta ai. Ai putea sa le vorbesti despre asta parintilor tai, sa le vb si despre prietenii tai. Parintii de obicei nu lasa copii cu oricine in excursii, pentru ca isi fac griji, sa nu pateasca ceva, etc. Fa-i sa aiba incredere in tine. Roaga-i frumos sa te lase ...nah.nu stiu. Conteaza enorm si ce varsta aiwinking

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Da da, eu nu te-as lasa in locul parintilor. Ce... vreti sa faceti vreo orgie?

| deniiiii234 explică:

Pai, are ceva daca o iau pe verisoaramea si pe varumeo?

| deniiiii234 explică:

Nu mihaibrasov, Doamne fereste!

| tiberiu_7743 a răspuns:

Mai ia pe cineva apropiat o prietena in care sti ca are incredere!