| мιcυтѕαααα a întrebat:

In baie am multa rugina sub chiuveta de la tevi. Pisica mea s-a dat cu nasul de tevi ca voia alintata. Eu am luat-o si am alintat-o insa am vazut pe nasul ei o zgarietura. Era de la tevi. Poate pati ceva? Va rog, seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Nu poate pati nimic de la o zgarietura stai linistita cum tu daca te zgarii nu patesti nimic asa nici ea nu te mai ingrijora o sa-i treaca!
P.S: Si eu m-am zgariat mai tare decat pisica ta si acum mi-a trecut!

4 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Stai linistita draguto,ca pisicuta ta nu o sa pateasca nimic,ai sa vezi. Daca s-ar intampla ceva dintr-o singura zgarietura unei pisici,asta ar insemna sa nu mai existe picior de motanei pe strazi.I-a gandeste-te. Pisoii astia fara stapani se bat, se zgarie in fel de fel de chestii ruiginite, se inteapa etc etc si nu mai patesc nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

nu este ca o lovitura mica daca in baie nu era sper** nu are ce patii sau daca nu erau microbi dar sigur nu pateste nimic fiindca nu este pe gura in nas sau pe ureche este pe nas nu in nas deci, doar spal-o bine la zgarietura alint-o si mangai-o pana adoarme si va trece, bafta.

| alinmondialu008 a răspuns:

In cel mai rau caz zgarietura aceea sa coace sau se sa umbla, pentru ca nasul pisicutei e delicat ...mergi si cumperi albastru de metil de la farmacie, iau cu un betisor de ureche ii dai pe nas si imediat ii va trece

| amaliutza a răspuns:

Nu poate pati nimic, dar ar fi bine sa reparati tevile.macar sa le vopsiti sa nu se loveasca altadata mai rau.

Întrebări recente