| AlExAlExAnDrU a întrebat:

In cat timp in cresc muschii daca ridic o gantera de 9 kg

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Muschii se dezvolta in timp(cateva luni sau mai mult). Incepe cu gantere mai usoare o perioada(2-3 luni)apoi maresti greutatea ganterelor si numarul de tractiuni.Sau ce faci tu.Si cu o dieta adecvata vei vedea ca ai rezultate.

2 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Nedeterminat.

| SixOnTheBeach a răspuns:

Muschii se dezvolta in timp(cateva luni sau mai mult). Incepe cu gantere mai usoare o perioada(2-3 luni)apoi maresti greutatea ganterelor si numarul de tractiuni.Sau ce faci tu.Si cu o dieta adecvata vei vedea ca ai rezultate.