| Alucard95 a întrebat:

In ce statiune ar fi mai frumos sa merg vara aceasta la mare?
Dau

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Mamaia!
Depinde de gusturile tale, daca vrei nisip fin, lux si fite du-te la mamaia.
Daca vrei un stil mai relaxat, oameni boemi, rock, dormit pe plaja du-te in Vama Veche.
Daca vrei multi tineri si distractie toata ziua si noapte mergi in Costinesti.
Daca vrei putina linista incearca eforie, mangalia, 2 mai.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In Spania prin Valencia ca acolo e apa curata sau Ungaria ca au preturi mai bune si calitatea apei e mai buna mai multa curatenie nu mizerie.

| MrRava13 a răspuns:

Neptun! Merg de ceva ani acolo si e minunat!

| Crucified a răspuns:

Te referi in Romania?

| Alucard95 explică (pentru Crucified):

Da in Romania.

| Crucified a răspuns (pentru Alucard95):

Pai ce zici de costinesti, mangalia?

| Victor7boy a răspuns:

Salut.Eu te-as sfatuii sa mergi in Neptun! Este o statiune foarte frumoasa.Eu merg aici de foarte mult timp.Apa este limpede si fara pietre.
Cu siguranta vei fi multumit daca vei merge in Neptun!

| ch0c0latemix a răspuns:

Eu merg la Costinesti, am fost si anul trecut si a fost chiar fainwinking distractie placuta oriunde!

| Alexashadow a răspuns:

Eu iti recomand Eforie Nord. Nu este multa lume, are dig pe care te poti plimba. E frumos si in Costanta, dar mi-a placut mai mult in Eforie. Iar in Mamaia este foarte aglomerat. Sper ca te-am ajutat.

| andreeageorgianab a răspuns:

Saturn.