| princess92 a întrebat:

In filmul "in numele iubirii" de pe acasa este o melodie xcaee nau canta din cand si suna ceva de gen"quando no te tengo, te busco en la cama." si o canta niste baieti...stie cineva despre ce melodie e vorba? plsbig grin

Răspuns Câştigător
| JoJo a răspuns:

D'Paso: La mirada ...credhappy

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D'Paso-la mirada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mirada-d'paso letra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste la mirada si o canta d' paso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da canta D'paso-la mirada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura Pausini - En Cambio No...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am cine o canta si eu o cautcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mirada-d'paso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mirada si o gasesti scriind en cambio no in numele iubirii gasesti o multime de melodii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste: laura pausini-
nombre del amor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre laura pausini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D`paso- la mirada... o caut si eu daca o gasesti contactezama pe id dianna. dianna05 mersi :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are melodia d`paso -la mirada ca mi-a trebuie si mie da nu o gasesc...imi puteti spune unde o gasesc?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da d'
paso-la mirada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca e melodia aceata - Hector y Tito - Tu Dices Que Me Amas pe http://www.youtube.com/watch?v=yI_Bf49DVGY.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o melodiieee. ceva de genu ia no ioras mi nina. cine ma poate ajutaa.va rooog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hector y Tito - Tu Dices Que Me Amas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maite peroni si trupa iei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maitte Peroni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi spune si mie cum se numeste piesa dintre camila si rafael. o canta un barbat! care o stieworried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele melodiei este en cambio no si este cantata de Laura Pausini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in mata cu prostiile astea de intrebari ce esti tu? printesa timpititus timpito

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura Paussini si melodia se numeste En Cambio No

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti tanpita normal ca nu stii, ce sa-ti fac, nu toti se nasc inteligenti ca mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa va intreb de alta melodie, nu stiu cine canta crying este in fundal cand e luz singura, ceva de genul "a veses...sentir como siento"...stie cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia cand e luz singura se numeste eterno es este amor si o canta lucero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva cine canta melodia aceea cand rafael este cu luz? Va rog daca ati putea sa-mi spunetinot worthynot worthy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia aveces me entrego

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ``Eu as vrea sa va intreb de alta melodie, nu stiu cine canta crying este in fundal cand e luz singura, ceva de genul "a veses...sentir como siento"...stie cineva?
Melodia este...Niña Pastori-Cuando Nadie Me Ve...
Cred ca la melodia asta te referiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveces me entrego