| Alextrust a întrebat:

In legatura cu capacele de Coca-Cola din promotia de sarbatori. Am aprox. 7 capace cu ``Magie`` si 5 cu ``Craciun``. Nu mi-a picat niciodata``Familie`` si nici prietenilor mei. Ce parere aveti? Hotie curata!? sau voi aveti si cu ``familie``?

7 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Eu deja am două seturi de pahare de la Coca Cola, adică 12 pahare. Deci eu cred că nu este hoție. Depinde de noroc.
Salut!

| venusdoom a răspuns:

Realizezi ca e doar o strategie de a-si vinde marfa...

| xXdoareuXx a răspuns:

Familie se gaseste foarte greu. Abia am putut gasi si eu. Am doar 1 capac cu familie

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Mie mi-au picat 4 capace cu familie la sticlele de cola de 1 litru si de jumatate de litru

| MasterStefan a răspuns:

Exista și cu familie dar cad mai greu.Altfel era prea ușor sa le ai pe toate. laughing

| Izzibizzi a răspuns:

Sa stii ca si mie mi-a picat de doua ori "Craciun" laughing dar cine stie, poate cuiva i-a picat doar familie laughing

| Tudor_Eduard_1997 a răspuns:

Da... ceva de genul, am cumparat 20 de sticle! la nici una na picat familie!