| Ioana02red a întrebat:

Capacele Coca Cola sunt doa cu "Craciun" si "Magie" am 20 de capace doar cu cuvintele astea. Cu "familie" nu am gasit... si nici cunscutii mei, nimeni, pe cine am intrebat nu a gasit capac cu " Familie". A gasit cineva? Daca da, la ce sticla? Credeti ca e teapa? happy

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, sigur iei teapa cu capacele.

| Ioana02red explică (pentru anonim_4396):

E categoria cea mai vizitata! Thanks. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioana02red):

Poate,Dar exista un regulament si trebuie respectat.Numai bine.

| Kennziiie a răspuns:

Eu am familie si n-am magie!laughing). E facatura, iti dai seama. Pun 1000000 cu 1 cuvant, inca vreo 20000 cu altul si foarte putine cu ultimul. happy

| Ioana02red explică (pentru Kennziiie):

Thanks. Sper sa gasesc unul si cu "familie"... laughing pana de Mos Craciun! laughing)

| cristinel87 a răspuns (pentru Ioana02red):

N-ai sa vezi... Dupa Craciun poate o sa gasesti un :capac: din ala...Sincer nu glumesc!

| cristinel87 a răspuns:

Nu e teapa, pe o parte...Pe de alta parte...Lucrez la Coca_Cola si imi permit sa comentez.Capacele cu castiguri, asa, mai insemnate se baga doar 2-3 capace poate la 50.000 de sticle.Asa ca daca cumperi acest suc, cumpara-l pentru ca iri place sa bei, nu pentru a castiga ceva.

| Ioana02red explică (pentru cristinel87):

Daca tot beau macar sa castig laughingE bunnnn dar nu e sanatos, beau in perioada asta si pana la sarbatori dar in rest incerc sa nu abuzez... happy! Thanks happy

| Ioana02red explică (pentru cristinel87):

Am Gasit! De 2 ori am mai luat de cand am postat mesajul, si am gasit cuvintele care-mi lipseau. Yee!

| Sasha203 a răspuns:

Eu am gasit laughinglaughinglaughing dar nu-i adevarat concursu' oh go on ar fi culmealaughing)