| Marfff a întrebat:

De unde pot lua pahare coca-cola? promotia 2012 de sarbatori cu cele trei capace magie, familie si craciun
Pentru ca castiga un phar am nevoie de cele 3 capace sau pot lua un pahar doar cu un capac ex. magie

3 răspunsuri:
| Strumpfi a răspuns:

Buna.
Trebuie toate coapacele cu familie, craciun si magie. Chiar azi am luat eu unul.Sunt foarte frumoase!:*
Funda?puppy dog eyes

| Marfff explică (pentru Strumpfi):

Am fost la mai multe magazine si toti spun ca nu au primit si nu stiu de unde as putea sa iauu.tu de unde l.ai luat? sunt frumoase noile pahare? ca eu pe net nu le.am gasit si sunt curioasa

| Strumpfi a răspuns (pentru Marfff):

Wow,da! imi plac mult.Sunt foarte festive, scrie Coca-Cola pe ele, cu braduti si mos craciun! Sunt foarte frumoase