| Gumitzza5 a întrebat:

Hey. Stiti ca la Coca-cola e promotia aia la capace daca gasesti"familie, magie..etc" primesti un pahar de colectie. Cum imi pot da seama unde sa schimb acel capac? In ce zoni prin Bucuresti. optional sect. 3 sunt magazine participante?
Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Intrii aici : http://coke.ro/centre alegi judetul si orasul si numarul sectorului si iti arata pe harta toate centrele de premiere de unde poti ridica premii :D

1 răspuns:
| miti19 a răspuns:

Pai intreaba pe la magazine cand te mai duci. Sau poate sunt afise care sa te anunte la ce magazine poti schimba capacele.

Întrebări recente