| nuamnuvreau a întrebat:

In "Naruto" Sakura se indragostea de prietenului lui Naruto(nu mai stiu cum il chema, era tot ceva cu Sbig grin). Vreau sa stiu daca relatia dintre ei evolueaza cumva...eu numai pentru cei doi ma uitamrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Myu a răspuns:

De Sasuke happy
Nu, nu duce la nimic relatia laughing
Sasuke fuge din sat si reapare in seriile Naruto Shippuuden ( unde persoanajele cresc si au in jur de 16 ani ). Tot in shippuuden Sakura se indragoseste de Naruto. Ea moare intr-o batalie incercand sa-l salveze pe Naruto...

5 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Cred ca te referi la Sai si nu evoluează absolut deloc.

| Asdffd a răspuns:

Sasuke?
tongue
cred :d

| GeorgeRadu a răspuns:

Nu va evolua Sasuke ii va parasi happy si vor deveni inamici tongue

| lucib a răspuns:

De sai.Relatia nu evolueaza.

| Lilvayctor a răspuns:

Da sakura era indragostita la nebunie de Sasuke.Nu mai evolueaza deloc fiindca sasuke a fugit din Konoha. Iar peste un timp... Sakura se ingragosteste de Naruto.happy