| omuletulTNT a întrebat:

In pungile cu lays ori star, acelea cu bani in ele cele care au premiu, banul este lipit de o parte a pungii? va rog ajutati-ma urgent(pana nu trece oferta)dau funda

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica cu o lanterna UV se vede in punga,
incearca daca ai

| TnT123 a răspuns:

Nu.Bacnosta o gasesti pe fundul pungii sau printre cipsuri.
Funda?

| Bogdanel97 a răspuns:

Cu un led si o luminita fosforescenta cica poti sa vezi in ce pungi sunt bani. Am citit intr-un articol de pe Facebook. Incearca daca ai.

| omuletulTNT explică (pentru Bogdanel97):

De unde pot sa iau o lanterna din asta?

| zE3nMV a răspuns:

Banul este intr-o punguta mica, in punga.

| BIoodyMary a răspuns:

Cica cu o lanterna UV se vede in punga,
incearca daca ai.

| omuletulTNT explică (pentru BIoodyMary):

Si de unde pot sa iau o nalterna din asta?

| Băă_Gabytzu_1995 a răspuns:

Bacnota este pusa intr-o punguta mica in interiorul pungii, daca vrei sa vezi care este castigatoare incearca cu o lumina fosforescenta. Mult noroc!