| Missygirl a întrebat:

In toata tara se vorbeste despre copiii furati pentru organee! AZi am stat cu o grijaaa si cu o frica pentru ca se produc milioane de zvonuri! NU stiu ce sa fac Sa cred? Dar m-am gandit ca daca ar fi adevarat ar anunta pe toate posturile de la televizor! FUNDA:X ACUm imi e frica sa mai ies si din casa.

Răspuns Câştigător
| Rush a răspuns:

Iti este frica de ceva ce nu exista, sunt doar zvonuri, si eu acum vreo 4-5 ani credeam in tampeniile astea dar nu exista, ca bloody mary, ambulanta neagra sau alte tampenii, mai ales in Romania, bafta, si nu iti fie frica.

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Chiar daca ai dat deja funda,iti raspund.
deci,da,se fura copii pentru organe! dar nu inseamna ca trebuie sa fii mereu asa speriata dar nu este bine nici sa iti spui:,,este cea mia mare tampenie! cine poate sa ma fure?"
iulia, poti merge linistita pe strada si daca vezi un om care crezi tu ca vrea sa iti faca ceva, treci pe partea cealalta a trotuarului sau iei un taxi.
Multa bafta!:*

| NoNameJunior a răspuns (pentru NoNameJunior):

*Cea mai.
ma scuzati pentru greseala de gramatica!

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

"Dar m-am gandit ca daca ar fi adevarat ar anunta pe toate posturile de la televizor!"

Bingo. Daca era adevarat se anunta peste tot. Zvonurile nu inseamna nimic. Stai linistita big grin

Deci, unde locuiesti?laughing ca sa stiu de unde sa te rapesc ca sa te vand :-s

| lplostonyou a răspuns:

Asta vad ca stiai,dar aia nu stiai ca oamenii care spun asta ca se rapesc copii pentru organe sunt niste oameni prosti si limitati la cap, asta nu mai stiai nu? Of doamne, au trecut atatia ani de la revolutia din 89 si inca tara are o multime de oameni prosti si limitati.

| MaddyBwaa a răspuns:

Nare de ce sa iti fie frica.tot ce zic astia la televizor este ca sa bage lumea in sperieti ca sa scape de noi.bafta.

| boxes a răspuns:

Sigur ca e adevarat, si nu numai copii dar si maturi iar in fiecare an din ce in ce mai multi oameni se pierd si se fura, e groaznic, nu credeti?

| cassian a răspuns:

E si dementa nu stie ca nu exista