| βσσblėėŝ a întrebat:

Hey! funda:X
un coleg[x] a auzit niste zvonuri despre o prietena de'a mea[y] si a crezut tot desi nu era adevarat.am incercat sa'i explic lui x ca nu este adevarat ce a auzit. dar nu vrea sa ma creadastraight facesi acum x nu mai vorbeste deloc cu minesad
dar nu vrea nici sa'mi spuna din ce motiv s-a suparat asa de raulaughingsad
cum sa rezolv problema asta?happy
funda:Xmerci:*

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Pai ii poti spune acelei prietene sa vorbeasca cu el...sau sa il lasi sa se linisteasca... funda?