| ingerashpierduth a întrebat:

In ultimul episod din Secretele de la palat inainte ca episodul sa se termine cand Deokman vorbea cu Yushin si ea ii spunea despre vsul ei de ce a inchis ochii si la vazut pe Yushin la mormantul ei spunandu-i ca a unit regatele. Ce legatura are visul ei cu aceasta?
Si spuneti-mi parerea despre dialogul dintre ei 2 inainte ca ea sa moara!happy
Mie mi-a placut foarte mult mai ales ca a vrut sa fuga din nou cu elbig grin

2 răspunsuri:
| deiu a răspuns:

Si pe mine ma cam bagat in ceata treaba cu visul ei...si cum s-a terminat ca ea cica se imbratisase.cu ea.cam ciudata chestia. a venit deok-man din viitor la deok-man din trecut ca sa ce? infine a fost ceva mai ciudat episodul. da ce trista a fost faza cu bi-dam.imi pare rau ca s-a terminat asasad. din cate am inteles o sa inceapa iarasi Giuvaerul palatului, primul serial coreean...

super serialu(secretele de la palat)! mi-a placut enorm:Xx:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost super totusi si ciudat, si am aflat ca deokman e in realitate cu yushin!