| bahoi a întrebat:

In vacanta vreau sa ma angajez. Spuneti-mi si mie niste joburi. funda

3 răspunsuri:
| romanionu a răspuns:

Cel mai tare mi se pare job-ul pe litoral. Asta daca ai niste relatii sau posibilitati sa-ti gasesti de lucru la vreo terasa sau hotel.
Poti beneficia si de masa/cazare. chiar daca ziua muncesti seara/noaptea te distreziwinking

| LoveSelena a răspuns:

La reestaurant, la medicina, la un hotel, sa gatesti undeva, sa vinzi, la mall etc.

| kri a răspuns:

Pai...servitor la restaurant, plimbator de cainiilaughingetc