| FlyingSparkle a întrebat:

Trecand din start la subiect, vreau sa ma angajez pentru o perioada din vacanta de vara. Sunt foarte serioasa in aceasta privinta, am aproape 15 ani si mai am putin si intru la liceu. Nu imi spuneti ca sunt copil si ca ar trebui sa invat, fac asta deja si nici nu-mi las copilaria sa treaca doar pentru ca ma angajez.happy Asa ca astept raspunsuri! big grinlaughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te angajezi la Mc cu jumatate de norma sau undeva asemanator, daca ai si pe cineva, intri si mai usorbig grin
Nu stiu ce sa zic, noi suntem in Romania si nici adultii nu-si gasesc locuri de muncalaughinglaughing)
Poti deveni reprezentant la Avon, Oriflame, Ladys etc...
Nu prea ai unde sa te angajezi... daca vrei sa faci neaparat rost de bani, plimba cainele vecinei, fa curat in casa (contracost), ofera meditatii etc.
Bafta!happy