| Andreeamaria555 a întrebat:

Vreau păreri despre joburi acasa si exemple de joburi acasa dar si de persoane care au câștigat din asta! Vreau sa câștig bani si stand acasa acum cat am vacanța! Multumesc!

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Daca nu esti foarte talentata atunci nimeni nu o sa te tina sa muncesti de acasa.

Radu Borzea este un barbat care a castigat 6000$ pentru cunostiintele sale de Ilustrator si Adobe Photoshop pe site-uri precum 99Designs.

Trebuie mentionat faptul ca dansul este ultra-talentat si ca asta nu este job-ul sau.

Deci, dupa cum spuneam trebuie sa ai talent si sa stii ce e la moda.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Se castiga putin si trebuie sa muncesti multe ore dar pentru un elev nu ar fi rau. Iti aduce acasa materiale si tu trebuie sa le confectionezi sa faci anumite obiecte, vine si ti le ia si iti plateste munca. Unele sunt platite mai bine altele mai prost, depinde ce au de facut si ce spor ai tu la asamblat, cate ore poti munci. Vara faci siraguri de margele, iarna felicitari de craciun, ca ex, dupa sezon. Nu stiu firme, ia si tu legatura ce gasesti pe net, nu stii pana nu te apuci. Daca nu-ti convine te lasi si gata.