| luSi_5044 a întrebat:

In vara asta nu stiu de ce da am in program doar plictisealalaughing.
Ma trezesc net somn net thinkingstraight face.
mai un strand ceva thinking
pute`ti sa-mi rec0mandati ceva sa scap de aceasta pictiseala?big grin
dau funditalove struck la cele mai multe idei :X...

Răspuns Câştigător
| Adina a răspuns:

Sa faci poze d`alea artisticewhistling
cand ai cheflaughing
Prajituribig grin laughing)
Sa te plimbi cu rolele searathinking
Sa inventezi coafuri`laughing
thinking Sa citesti o cartewhistling
Sa te duci pan` la magazin doar pentru a`ti lua o inghetatalaughing
Sa iesi prin parcwhistling mananci seminte bla bla chatterbox
Iti faci un id` si incepi sa faci de ceilalti mistobig grin nestiind ca` esti tulaughing
love struck

etc etcstraight face
laughing nu`mi mai vine prin minte

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Lectura, sa inveti putina romana, putina gramatica si mai multa atentie la scris. Numai bine!

| missbee a răspuns:

Hang out with your friends.

| AnMa a răspuns:

Pai stiu cum te simti... poti face o multime de chestii depinde daca iti plac; eu de exemplu daca ma apuc sa fac origami ma relaxez si nu ma plictisesc sau daca fac chestii din domino sau daca ma joc cu animalutul meu; adica daca ai un animalut nu poti sa te mai desparti de el; daca ai bicicleta role; eu joc aproape zilnic tenis (nu joc acum pentru ca ploua) cauta-ti si tu un hobby mai bine big grin

| Flash a răspuns:

Cumpara-ti o bicicleta sau role, iesi seara la o plimbare cu prietenii (prietenele), citeste carti daca vrei sa nu iesi din casa, sunt atatea de facut.

| bbdotgirl a răspuns:

Citeste ceva fain. Uite-te la filme. Iesi cu prietenii. Baga-te in ceva programe de voluntariat (nu stiu din ce oras esti, dar sunt unele programe de vara pur si simplu GENIALE!) Intereseaza-te. PS: Cati ani ai?

| tina20 a răspuns:

Pai indicat ar fi sa mergi undeva in vacanta, sa ieshi cu prietenii terase, cluburi, litoral, strainatate, shopping, nu stiu...la mine este exclusa plictisealawinking oricum, ai nevoie sa iti umpli timpul cu ceva interesant, numai asa scapi de plictiseala happy