| BeetleJuice a întrebat:

Salut am 12 ani si nu stiu cum sa scap de plictiseala sad crying imi da si mie cineva idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai citeste o carte, o revista ceva.Iesi in oras cu prietenii tai, asculta muzica la maxim:x, joaca-te pe calculator diferite jocuri pentru baietii de varsta ta precum Metin2, CS, si altele. Poti sa te joci jocuri de cultura generala precum Conquiztador, Trivia.Stai pe mess, fa-ti prieteni noi. Danseaza, fa-ti mancaruri usoare pe care le poti prepara tu singur, deserturi delicioase. Uita`te la un film online poti gasi pe www.SPAM multe;) Gasesti ce sa faci;)

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Poti sa te implici mai mult in tot ceea ce tine de scoala, sa te intereseze noutatile! Lasa-te modelat de chestii constructive, nu de internet!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Plictiseste si tu plictiseala poate pleaca!

| silver19 a răspuns:

La 12 ani nici nu stiam ce'i aia plictiseala pe bune, ce inseamna "copilaria" din ziua de azi...so sad really.

| mabytza a răspuns:

Cauta-ti o prietenabig grin

| craniul a răspuns:

Asteapta vara daca u te plcitisesti acum da in vacanta de vara eu am 15 ani si nu ma plictisesc crede-ma mai vreau timp de plictiseala daca ar fi

| BeetleJuice explică:

Mrs pentru raspunsuri big grin nonickname ia fundita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa citesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa citesti

| alexandra_1393 a răspuns:

Pai mai du-te prin parclaughing