| YumiSukinanda a întrebat:

In vara asta unde as putea merge in vacanta? Eu stau in Neamt- Roman si as vrea undeva sa fie hotel adica cazare si sa fie pe afara sa ai unde sa mergi adica in parc, la o plimbare, sa vezi cascade, intr-un cuvant: sa ai ce sa vizitezi. Si nu vreau la mare departare, eu as vrea la Constanta dar parinti nu vor fiindca e departe de noi. Si la Slanic Moldova am fost. Unde am putea merge?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vatra Dornei e un loc asemanator cu ce ai descris, doar ca nu sunt cascade. Da ai un parc, padure, telescaun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Colinda toata tara asta, glumesc!
Mergi la munte, la mare cu familia, la bunici daca ai.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Stefan_Codrin_1999 a răspuns:

La Durau la Fantanele dar cred ca e cam departe