| мιcυтѕαααα a întrebat:

Inafara de lipici ce mai pot folosi? Doar pentru o bucatica mica. Sunt in criza de lipici si nu am cu ce lipi o fasie mica de hartie pe o alta hartie. Stiti cumva ce ar merge? (Sa nu va vina idei cum ar fi aracet sau super glue). Idei va rog si inventati lucruri cat mai nebunesti dar este urgent! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LargeKidda a răspuns:

Oja laughing.mi s`a intamplat si mie. incearca sa fie ceva care se usuca big grintongue Fundaa? nu fi neserioasa laughing big hug ty pup ty pup tongue

| LargeKidda a răspuns (pentru LargeKidda):

Mersi de funda.ty`a fost de folos oja? :* mi s`a intamplat si mie big hug

| мιcυтѕαααα explică (pentru LargeKidda):

Da! Am reusit cu oja. S-a lipit foarte bine.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă un lac de unghii transparent.
Pa, pa.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Gumă de mestecat, un strat subţire, să nu se vadă laughing. Sau ojă. De preferat lac, că nu se vede. Merge 100%, garantez laughing.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Lac de unghii?laughingTransparent
Eu am avut nevoie sa lipesc un plic si nu am avut lipici pentru cas nu il mai folosesc din clasa 4 si l-am lipit cu laclaughing

| anamaria06 a răspuns:

Fa-ti o pasta din faina de grau si apa si lipeste

| Florennce a răspuns:

Buna.Amesteci putina apa cu faiana pana se formeaza o pasta, nu foarte groasa, ba chiar mai subtire apoi o folosesti intinzand cu o pensula. Merge de minune! laughing).

| мιcυтѕαααα explică:

Multumesc la toti pentru idei! kiss Am reusit cu oja.

| Duucu a răspuns:

Scuipinol big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, nu mai bine dai fuga la un vecin, ca sigur au.
Nu-ti fie rusine ca nu cersesti la paine.

| cracks54 a răspuns:

Incearca cu corector...sigur mergewinking.PS: si eu am folosit.

| LordNike a răspuns:

Merge si cu pasta de dinti sau scuipat