| NighTy a întrebat:

Incerc sa-mi trimit de pe pc pe telefon (prin bluetooth-usb) niste melodii, iar cand sa se incarce imi scrie :
The file could not be sent because the connection could not be established. Check to make sure the Bluetooth radio is plugged in.
Nu stiu ce sa fac. Un sfat? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Ai bluetooth prin usb? pai nu sunt prea bune...vezi poate ai bluetooth-ul de la pc pe invisible sau de la tel...

1 răspuns:
| TeddyPaul a răspuns:

Hm poate nu ii conectat ceva bine sau nu face contact bine.Ai mai incercat sa trimiti pana acum?