| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU , am un bluetooth procell mini pentru calculator. si de 2-3 zile cand il bag in unitate nu-mi mai apare iconita aia jos . iar acum am dat la : "Show the bluetooth icon in the notification area" si acum imi apare iconita. dar cand dau la "Receive a file" imi apare asta : "The file could not be sent because the connection could not be established. Check to make sure the Bluetooth radio is plugged in." ce sa fac?crying ziceti-mi si mie! Dau funda! P.S: am un samsung star 2 !

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

Ori cand l-ai scos din pc nu ai dau STOP BLUETOOTH si s-au sters filele ori ai virusi pe el. Asa am patit si eu cu stick-ul de memorie. Varianta aceea cu STOP(prima pe care ti-am spus-o) Bafta!