| ColorBubbles a întrebat:

INCERCATI ASTA! :

Ciocolata îţi va spune vârsta:
1. De câte ori pe săptămână ai chef să mănânci ciocolată? (un număr între mai mult de 0 ori şi mai puţin de 10 ori)
2. Înmulţeşte acest număr cu 2 (pentru a obţine o cifră pară)
3. Adaugă 5
4. Înmulţeşte rezultatul cu 50. Ai timp să iei un calculator.
5. Adaugă 1762.
6. Scade din rezultat anul tău de naştere (4 cifre).
Rezultatul este un număr din 3 cifre. Prima cifră indică de câte ori ai chef să mănânci ciocolată într-o săptămână.
Celelalte două cifre îţi indică... Vârsta! (Da! Vârsta ta!)

v-a iesit? dati-mi si voi chestii din astea! Dau FUNDAA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate ar fi bine sa reevaluezi un pic. Eu, de pilda, in ce categorie intru daca am chef sa mananc ciocolata cam de 3-4 ori pe an?

| ColorBubbles explică (pentru ardnaxur1961):

E un fel de truc sau smecherie nu e magie.Si trucurile au regulile lor! In plus, e cam greu sa te abtii sa nu mananci macar o bucatica de ciocolata pe saptamana! Dar recunoaste! e interesanta fazawinking

Răspuns utilizator avertizat
| ColorBubbles explică (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Daca nu imi da cineva mai multe iti dau tiewinking

Răspuns utilizator avertizat
| ardnaxur1961 a răspuns (pentru ColorBubbles):

Mira-m-as sa fie interesanta in conditiile in care chiar nu-mi place ciocolata. E naspa!

Răspuns utilizator avertizat
| ColorBubbles explică (pentru ardnaxur1961):

Pune tu altele mai faine daca esti asa de destept! Nu vad care e problema ta!big grin

| Danutul22 a răspuns (pentru ColorBubbles):

Adica am 76 de ani? La ultima verificare aveam 76-50...da' na ..mai stii. poate nu am facut eu bine

| Bot a răspuns:

Matematica...

| Theseus a răspuns:

Chiar a iesit WTF mai stii dintrastea cas tari daca da posteaza-lewinking

| Ioanamarijuana a răspuns:

Ba,chiar mi-a iesit.Ma jur! Bravo!

| LorenaLoveU a răspuns:

Foarte shmecher

| Sky9t9 a răspuns:

Mi-a iesit ca am 13 ani dar am 12. Oricum ii implinesc anul asta.Foarte interesant.Mai stii altele?