| aNNa_5162 a întrebat:

Internetul portabil este un fel de modem pe care il poti conecta la laptop oriunde ai fi? de unde trebuie sa il cumperi? cu cat? si cat costa abonamentul pe luna? dau fundita...tongue

Răspuns Câştigător
| BoRnY a răspuns:

Salut! Un stick pentru internet portabil costa 33 de euro, de la Vodafone, asta in prima faza, pentru ca dupa dai cam 5 euro pe luna. Il cumperi din magazinele Vodafone din toata tara. Fundita?

4 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Da.Il cumperi aproapde de peset tot.Depinde de unde il cuperi ca sa stii cat platesti

| Diana498 a răspuns:

Eu am stik de internet de la RDS si merge foarte bine! Abonamentul lunar este de 4 Euro si la inceput cand mi l-au dat am dat in jur de vreo 5 Euro... Are viteza mare! Eu ti l-as recomanda! Spor la gasit internet happy! Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundita?

| raissa a răspuns:

Da este un stick care se ataseaza laptopului si il iei cu tine unde vrei.eu am de la zapp si e 11 euro pe luna la abonament.pentru abinament iti trebuie actele de la locuinta si buletinul proprietarului. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.vodafone.ro/....../index.htm funda?