| RyAngel a întrebat:

Intrebare catre fete de 10 ani...Eu am 16 si nu prea mai stiu
Verisoara mea vine la mine cu o zi inainte de "Mos Nicolae"(nu ca am crede amandoua)dar caut un cadou asa de vreo 50 de lei... JUCARIE(ii iau eu ca mama si tata iau luat deja 3 carti tongue) mersi mult

5 răspunsuri:
| DanielaMe a răspuns:

Dai un mp3 sau un CD cu trupa pref, cre ca merge asta

| RyAngel explică:

JUCARIE! dar ceva mai interesant nu banalitati de papusi

| lovepiink a răspuns:

O papusa, un colier personalizat...

| evafanaruto a răspuns:

La 10 ani nu se mai joaca asa mult cu jucarii i-ai un lant, bratara, cercei(nu se mai joaca cu jucariitongue)winking (stiu ce iti zic)

| andreea91_7393 a răspuns:

Hmm...eu am mai mult de 10 ani insa nu am uitat ce imi doream la acea varsta.imi doream foarte mult sa devin medic si mereu mi-am dorit o trusa de prim ajutor...de jucarie.acum nu stiu.depinde de cat de copilaroasa e verisoara ta. dac ae mai matura. poti sa ii iei altceva, poate un ursulet sa iii aduca mereu aminte de ti,. poate un halat de baie, poate o trusa pentru unghii, o husa de telefon roz.pana la urma gestul conteaza.mult succes:*:*:*:*SARBATORI FERICITE!