| Oxanna a întrebat:

Helllauhappy azi la scoala ne'am facut cadourile de Mos Nicolae, si am primit un spray B. U. haertbeat[ si alte clebig grin], care avea cadou un pandantiv floricica, s i lantisor, si scria pe o hartiuta ca este suflat cu aur. Mama a spus ca nu prea crede, si nici mie nu'mi vine a crede, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Codruta a răspuns:

Si eu am primit B. U cu lantisor da 95 % nu e suflat cu aur tongue

Paa!

2 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

De unde mama mea sa stim noi daca nici macar nu am vazut acel lant?

| Oxanna explică:

Pai nu am gasit pe net pozesad si ce sa fac? oricum este prin magazine