| AllwTiwii a întrebat:

am si eu o intrebare tocmai mi-am luat un bichon, am 14 ani, si bichonul meu nu este prea iubaret cu mine si cu sora mea [are 2 ani] Doar cu mama si tata, As vrea si eu sa stiu ce sa fac ca sa se ataseze de mine mai mult

Multumesc :*

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Probabil incercati sa-l luati in brate fortat, sa-l alintati.Nu-i place asta si va fugi mereu la cei care nu-l sacaie.

| AllwTiwii explică (pentru Danut_Popa_1961):

Oh. Aveti Dreptate chiar asa fac cu el. Multumesc pentru Sfat`.