| cristina d a întrebat:

Am o nelamurire:cum Doamne iarta-ma aveti timp, unii, sa studiati voturile si raspunsurile la ceilalti utilizatori? Sunt tare curioasa! Eu sunt de putin timp, intr-adevar utilizator dar abia daca am reusit sa citesc cateva intrebari ca sa dau raspunsuri.

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Nu este greu sa stii daca vrei intr-adevar sa stii o seama de lucruri atunci citesti si raspunsurile date de alti utilizatori la intrebarile puse si din acestea poti invata cate ceva si desigur daca apreciezi calitatea raspunsurilor le si votezi si asa poti si tu sa mai si castigi ceva puncte, pe langa folosul direct al acumularii de noi cunostinte. Incearca si sa vezi ca nu este asa de greu. Totul este doar problema de interesul pe care-l acorzi acestui site.
Iti doresc succes si sa fii multa vreme alaturi de noi, cei care avem deja vechime ca utilizatori TPU.
Multa sanatate si ce-ti doresti sa ti se indeplineasca.

4 răspunsuri:
| Anonima_9977 a răspuns:

Dupa parerea mea acest sit este usor de parcurs.Si eu sunt utilizator de putina vreme dar odata ce logata fiind incep sa citesc intrebari, pierd notiunea timpului, la fel ca unii ahiati dupa calculatortongue.Depinde oricum si de persoana care se afla in vata monitorului...tongue

| Eu4EverX a răspuns:

Sunt foarte curiosi sa vada cine le-a dat stupid.

-"Vai de minee.cum mi-a putut da stupid:O"

E aiurea!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai vorbim peste vreo cateva luni, sa vad daca mai esti la fel de siderata!