| dhgrufgyrjk a întrebat:

Intrebare: La ce ajuta funditele?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Funditele reprezinta aprecierea castigata din partea altui utilizator al comunitatii . O fundita iti acorda 100 de puncte ce te ajuta sa urci in clasament . Dupa ce pui o intrebare cand intri sa vezi raspunsurile primite observi ca in dreapta fiecarui raspuns e o fundita . Dai click in dreptul raspunsului pe care il consideri mai bun si acel utilizator primeste fundita .

11 răspunsuri:
| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! Atunci cand ai cat mai multe fundite ai sansa sa devii expert TPU.

| shtephie a răspuns:

Daca persoana care a pus intrebarea considera ca tu ai dat cel mai bun raspuns, iti va premia raspunsul prin acea fundita care inseamna MULTUMESChappy

| BoRnY a răspuns:

Salut! Funditele reprezinta cel mai bun raspuns acordat de tine. Fundita?

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Daca ai peste 300 si ceva devii expert TPU

| bibi1202 a răspuns:

Acumulezi puncte.

| popandreea a răspuns:

E ca si un multumesc, numai ca e virtual. Daca iti raspunde cineva pe placul tau la o intrebare, fundita e ca si o rasplata. happy

| ◕matza◕ a răspuns:

Nu stiu poate de placerelaughing... Funda? Pt ca am rasp primalaughingbig grinbatting eyelashes

| ◕matza◕ a răspuns:

Nop pentru ca uni am vazut ca au 600 si ceva de funda alti 400 si ceva si aia cu 400 i vad ca sunt expertzi TPU iar o fat acu 600 si ceva nu e expert TPU...happy

| Byushka a răspuns:

Cu cat ai mai multe fundite cu atat mai bine happy

cu ele poti deveni expert happy

fundita= cel mai bun raspuns happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme online DVD RIP , streaming foarte bun , va asteptam pe http://doarfilmeonline.blogspot.com/

Răspuns utilizator avertizat