| kat2108 a întrebat:

Intrebare pentru cei care au comandat tricouri personalizate online de la Ghizbi: in cat timp au ajuns comenzile si cum era materialul? Multumesc anticipat, dau funda pentru raspunsul cel mai ajutator:*

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Am comandat eu mai demult, mi-a sosit intr-o zi prin curierat rapid, insa te costa 12 lei transportu parca. Poti selecta posta romana si iti vine in maxim 5 zile lucratoare, platesti doar 8 lei transportul. Calitatea e buna, insa ca la orice tricou personalizat, daca-l speli de prea multe ori o sa ti se duca abtibildurile happy

2 răspunsuri:
| caty98 a răspuns:

Depinde cateva zile

| MarinaMinodora1980 a răspuns:

Incearca la echipa www.personalizariok.ro ei iti trimit tricoul in 1-2 zile prin posta costa 8 lei... tricourile sunt cele mai ieftine de pe net si inca ceva iti trimit pe langa tricoul personalizat iti trimit carte de vizita si un certificat de calitate. eu am comandat de multe ori de acolo am tricouri si de 6 luni pe care le port aproape zilnic si sunt super ok