| Maryaa15 a întrebat:

Intrebare pentru fete laughing..Stiti un produs ceva pentru excesul de sebum? Parul meu se ingraja repede (cam in 3 zile ). Ati putea sa imi recomandati : un sampon, masca, chiar si niste sfaturi big grin? Si ceva pentru cresterea parului ..il am destul de mare dar stiti cum e ..niciodata nu e perfect laughing!
Cel mai bun raspuns, il rasplatesc cu o fundita >: laughing!

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Normal, parul se spala o data la 2 zile.
nu, nu se ingrasa repede, vrei sa te speli pe cap o data pe saptamana, ce dreacu?
nu prea ai ce sa faci, daca asa este scalpul tau.
incearca diverse sampoane si vezi ce ti se potriveste, dar dupa un timp in care isi fac efectul, parul se ingrasa mai repede, iti zic din proprie experienta.
eu am incercat o gramada de sampoane, si head and shoulders (ala cu menta e bun din cate stiu), si clear, si de la oriflame si de la yves rocher, si naturiste, si de urzica, dar isi faceau efectul foarte putin timp.
brusturele ar fi bun pentru parul gras, incearca masca descrisa aici.

http://sfaturi.eva.ro/......-5748.html

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici o gama larga de produse antimatreata-(personal din aceasta gama am utilizat doar Head&Shoulders si Wash&Go)
https://www.google.ro/......ps?/search

| InfiniteBeing a răspuns:

Incearca "Clear".

| Maryaa15 explică:

Eu am cerut pentru excesul de sebum (mi se ingrasa repede ) nu pentru matreata big grin

| larisaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai nu stiu ...cred ca sampnul cel mai bun e Hedan Shoulder...e cel mai bun pentru parul gras.Te poti consulta si cu un medic sa vezi si parerea lui..iti poate da un tratament happy