| angelkissing a întrebat:

Intrebare pentru jucatorii Howrse.Cum fac obiectivul nr. 56?
Suna cam asa: Ajungeţi la o rezervă a crescătorului care se termină în 77.
Funda!kiss

2 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Trebuie sa ai o rezerva a crescatorului terminata in 77. E simplu. Deci rezerva crescatorului = cati Equus ai. Trebuie sa ai bani, un numar terminat in 77, exemple: 177, 1077. Ca sa ajungi acolo e simplu, cumperi si vinzi chestii, e ceva matematichappy

| Razvanboss01 a răspuns:

Fa-ti o suma de bani care se termina in 77 cum am fi 1777 asa am facut eu sau 2177, 1077...