| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea asta e mai mult pentru baieti; P : Ce va place voua sa auziti de la o >fata?: adica de ex de la o prietena apropiata; si cum va plk voua sa vi se zica? de ex am un prieten care ii place sa auda ca e simpatic :d astept raspunsuri; funda tongue:Xwinking :d

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu n-aş avea asemenea pretenţii şi aşteptări exagerate şi idioate din partea cuiva, mai ales din parte vreunei prietene. Fiecare e liberă să-mi spună ce vrea, să-şi dea cu părerea, nu mă deranjează nici dacă-mi zice că-s simpatic, nici dacă-mi zice că-s " urât cu spume ". Şi cum îmi place să mi se zică? Să mi se zică pe nume(mă rog, prenume), că de aia am unul(mă rog, două).

Mi se pare cam " cocălăresc " să-ţi placă să vezi că cineva îţi spune nişte vorbe doar ca să te facă pe tine să te simţi bine.

| ToxicMinD a răspuns:

Sa nu te astepti la funda..doar asa ca sa stii happy

| anonim_4396 explică (pentru ToxicMinD):

Dacă tu crezi că eu răspund la întrebări, mai ales la cele scrise atât de penibil precum a ta, pentru a primi vreo fundă idioată şi nesemnificativă, înseamnă că eşti foarte bizară. Am răspuns doar pentru a-mi exprima opinia în legătură cu subiectul pe care-l abordai în întrebare.

| ToxicMinD a răspuns:

Ba baiatule mai lasa fitele viata nu e atat de serioasa precum crezi tongue