| ღNameღ a întrebat:

Mai, baieti, voua cand va place de o fata care va e o prietena apropiata, sau ma rog, plangeti pentru ea? sau va intristati?
sau. sunteti de piatra asa cum cred eu:d.
Scuzati daca v-am jignit dar mie una mi se pare ca sunteti pur si simplu DURI.

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Duri, reci, indiferenti si orgoliosi.
Prefera sa se arate orgoliosi, decat sa ierte o fata sau sa-i ceara iertare unei fete. Asa se intampla cel mai des. Insa, mai sunt si exceptii.

Take care.

| Adelyn24 a răspuns:

Lovelyc sa stii ca nu toti baieti sunt asa!

| stelică17 a răspuns:

Nu-i chiar aşa, n-ai cum să ştii ce gândeşte un om după câteva vorbe.

Unii se arată duri, da nu fac decât să prelungească agonia.

Chestia cu întristarea e că apare mai târziu.
Spre exemplu, nu poţi să ştii cât de mult contează o persoană pentru tine decât, atunci, când nu o mai vezi o perioadă.
După ce, tragi o linie şi judeci în timp tu cu tine şi conştiinţa.

Aşa, în vâltoarea evenimentelor şi a vieţii puţin se gândesc la implicaţii emoţionale.
Sau şi dacă le-ar trăi le pot disimula cu masca de dur.