| ozana a întrebat:

Intrebarea este adresata celor care au blog pe platforma Wordpress.
Am vazut bloguri care permit comentarii la pagini (pages), problema este ca am scos o gramada de teme si niciuna nu permite! Curios... pentru ca la mine optiunea "Allow comments" este bifata.

Răspuns Câştigător
| kayan a răspuns:

Nu-mi dau seama exact de ce... incearca sa pui tema "Contempt" si spune-mi daca merge...

2 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Interesant.

PS - pentru promovare blog iti recomand http://www.bagamare.ro/

| ozana explică:

Am gasit pana la urma solutia:
Deschizi page.php si adaugi "" inainte de "".winking

Si la tema "Contempt" am avut aceeasi problema. big grin Codul acesta garantat merge.winking