| Micheille a întrebat:

Intrebari despre Justin bieber:

Ce stiti despre el?

Va venii in romania?

Daca da unde?

Ce poze stiti cu el:X?

Atat

7 răspunsuri:
| LoReDaNa a răspuns:

Ca este un baiat de 16 anihee hee
ca se topest toate fetele dupa el (in afara de mine laughing)
Da a arata la tv ca vine in Romania :X:X chiar aseara la antena 1 :X in primavara :X
Nu prea am poze cu el dc poatere laughing

funda?

| Micheille explică:

Daca ati putea sa dati un site cu pozele luihappy

| Roxaaa0001 a răspuns:

Nu cred ca Justin Biber va veni in Romania...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va mai venii Justin Bieber in Romania?

| XxoOraluqtzaOoxX a răspuns:

1 multe
2 da
3 bucuresti
4 multe (are o gramada de fane inebunite/fara mine normal/toate pun 100 de poze pe zi pe google)

| XxoOraluqtzaOoxX a răspuns:

Si la intrebarea 1 am sati zic multe chestii

| XxoOraluqtzaOoxX a răspuns:

Justin Drew Bieber (n. 14 martie 1994) este un cantaret pop/R&B de origine canadiana. Si-a inceput cariera profesionala pe YouTube, unde a fost descoperit de Scooter Braun, care ulterior a devenit managerul lui. Braun l-a trimis pe Justin in Atlanta, Georgia, pentru a consulta pe Usher, dupa care a semnat cu Island Records.

Albumul sau, My World, a debutat pe locul 6 in U. S Billboard Hot 200 si pe locul 1 in Canadian Albums Chart. In mai putin de o luna de la lansare, albumul a fost certificat cu platina in Canada si in mai putin de doua luni de la lansare, a fost certificat cu platina in SUA.

Bieber este singurul artist care are toate cantecele de pe un album in topul U. S Hot 100. Bieber a fost numit cel mai tare star din 2009 de J-14, noul-venit al anului de MuchMusic, a fost listat de Celebuzz in topul 10 al vedetelor de pe Youtube si a fost votat pe locul 5 in topul celor mai bune exemple ale anului 2009 de AOL's JSYK.
Justin Bieber avea 12 ani cand a intrat intr-o competitie locala de cantat in Stratford, Ontario. A invatat singur sa cante la pian, toba, chitara si trompeta. In 2007, Justin a inceput sa-si posteze propriile videoclipuri pe Youtube, cantand melodiile lui Usher, Chris Brown, Stevie Wonder, Ne-Yo, etc. Scooter Braun l-a descoperit si l-a trimis in Atlanta, Georgia unde il cunoaste pe cantaretul R&B Usher.