| anonim_4396 a întrebat:

>Buna:d< Am auzit ca Justin Bieber v-a venii in Romania anul acesta insa multi spun ca v-a venii in vara dar tot asa spun ca v'a venii in primavara. Aveti idee cand vine?

Răspuns Câştigător
| lovestoryofyou a răspuns:

Nu te lua dupa pokemonextrafan2011 pentru ca a dat la protv ca justin bieber si lady gaga vor veni in primavara dar nu stiu cand, si biletul va costa cam 1 milion jumate sau 2 milioane...

9 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Cauta si tu pe site-uri oficiale. ce ne intrebi pe noi.
Cand o sa vina, o sa se anunte oh go on

| Smileee a răspuns:

Bună.

Da, cu siguranţa o să ajungă şi la noi. A anunţat oficial :>
(sau cel puţin aşa reiese :)) )
http://observator.a1.ro/......26968.html

A arătat şi la Antena 1... imposibil să fie doar un zvon.

| KiryuZero a răspuns:

Stai linistita c nu vine

| xjustfearless a răspuns:

Buna! Trebuia sa vina in primavara. Se lanseaza My World Tour Europe si a avut un site de date, adica in ce tari v-a concerta, dar din pacate datele au fost finalizate si Romania nu se afla printre tari.
Dar poate va veni. happy

| MeGeorGiAnna a răspuns:

Va veni in aprilie, cel mai probabil dar inca nu se stie sigur...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff toti sunteti obsedati de justin bieber cieker asta rolling on the floor copii de varsta voastra ar trebui sa invete nu sa astepte pe copilasul asta care da din fura facnd playback laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate.adica
asa a dat de inteles. ca ar venii.Intr-un interviu a spus ca este emotionat de orfanii din Romania.[.]etc.
http://www.youtube.com/watch?v=QCTpFFy-7fo
[in min. 5. vorbeste despre Romania ]

:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categorik ca nu va veni.nu a venit niciodata o cantareata\cantaret ft faimos\faimoasa din america in romania.si asta pentru ca tara noastra are nevoie de altceva, nu de concerte.stiu.si mie-mi place jb. dar cred ca daca in loc sa ii de-a lui jb banii care trebuie sa nii dea noua.deci,daca nu va veni atunci o sa avem mai multi bani si vei merge poate chiar tu in los angeles pentru al vedea pe jb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca mai vine trebuie sa aiba o multime de fani care sa vina la concertul lui si in rom nu sunt multi il iubesc